Jul 2018

Vi har stängt mellan den 22 december och 2 januari

Telefonjour:

Anders:        

anders@crf.se   070 – 66 99 780

Andreas:        

andreas@crf.se   070 – 66 99 732

Magnus:        

magnus@crf.se   070 – 66 99 776

Karl:        

karl@crf.se   070 – 66 99 735

Claes:   

claes@crf.se      070 – 66 99 771 

Rune:        

rune@crf.se   070 – 55 76 526

 

Vi vill tacka alla för iår och ser fram emot att ses 2019 igen

Posted in Företagsinfo.